{ $menu.rootPage.heading }

Kontakty

  • Dr., Mgr. Jaromír Vít, CSc.
  • Hradec Králové   500 02
  •  vit@vitjaromir.cz
  •  +420 604 866 071

Reference

ELLA-CS s.r.o., Hradec Králové   

ELLA_CS

 TUEV Czech

 

 

 

  LSHK

 

Partneři

 ELLA-CS s.r.o., Hradec Králové

 

 

eStudio Hradec Králové - úspěšné weby a ziskové e-shopy

 

o mně

Systémům managementu kvality se věnuji již od roku 1991.
Dr. Mgr. Jaromír Vít CSc.Snažím se, abych se nevěnoval jen jednomu či dvěma oborům, ale abych zákazníkům nabízel širokou odbornou použitelnost, pomoc a abych přinášel skutečnou přidanou hodnotu i mimo systémy managementu kvality dle charakteru organizací.

Nabízím tedy aktuální poradenské, školící a auditorské aktivity (interní audity), které jsou zaměřeny na tvorbu a udržování systémů managementu kvality dle normy ČSN EN ISO 9001:2016 (systémy kvality), dále na oblast zdravotnických prostředků dle normy ČSN EN ISO 13485:2016, ed.2 (zdravotnické prostředky), přitom poskytuji podporu pro návrh a vývoj zdravotnických prostředků, klinické hodnocení před a po jejich uvedení na trh. Zaměřuji se na přípravu laboratoří k akreditacím dle norem ČSN EN ISO 15189 a ČSN EN ISO/IEC 17025. Koordinuji zavádění systému kvality dle požadavků normy ČSN EN ISO 9001:2016  na letištích v rámci ČR a dle požadavků na civilní letectví.

Poskytuji odbornou podporu v projektovém řízení a při zavádění principů QA/QC/QI.

Nabízím základní manažerská školení a manažerskou pomoc v rámci řízení. Realizuji pomoc v oblasti personalistiky.

Nabízím provádění personálních auditů, vytváření modelů hodnocení a školení pracovníků. Moje dlouholetá praxe, zkušenosti, vysoká flexibilita a reference jsou garancí vysoké kvality.

Specializuji se na vysoce odborná témata tzv. na klíč, např. projektová řízení, prvky QA/QC a QI ve velmi náročných a specifických oborech podnikání v ČR a SR.    

Neváhejte mě kontaktovat

Položky označené * jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.